پاسخ پرسش‌های پرتکرار

فروش اقساطی پکیج

شرایط خرید اقساطی به وسیله سامانه ((بای چک))

از سراسر ایران درفروشگاه کیا دما ثبت نام کنید و تا ۲۴ ماه و بدون سقف محدود اقساطی خرید نمایید

سامانه اعتبارسنجی کیا دما پس از احراز شما و در صورت معتبر بودن حساب معرفی شده در ثبت نام ، ثبت نام شما را تائید و فروشگاه کیا دما  با توجه به تائیدیه ، چک ، سفته و یا کسر از حقوق شما را خواهد پذیرفت و شما به راحتی کالا یا خدمت مورد نظر را خریداری و دریافت خواهید نمود.

لطفا برای ادامه روند اعتبارسنجی اطلاعات زیر را با دقت تکمیل نموده و کد رهگیری که همان کد ملی شماست دریافت و پس از حداقل ۲۴ ساعت و یا حداکثر ۷۲ ساعت از طریق تماس با فروشگاه کیا دما و یا با مراجعه به سایت فروشگاه کیا دما و صفحه پیگیری ثبت نام اقساطی ، با وارد کردن کد  ملی خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید . ضمنا نتایج از طریق پیامک و ایمیل نیز اطلاع رسانی میگردد لذا خواهشمند است تلفن همراه و ایمیل خود را با دقت وارد نمایید. دقیق بودن اطلاعات به سرعت روند اعتبارسنجی کمک خواهد نمود.در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا با تلفن ۴۲۴۸۷۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

درصورتیکه قصد خرید بوسیله سفته یا کسر از حقوق را دارید پر کردن فیلد شماره حساب حقوق یا پس اندازالزامیست در صورت وارد نکردن اطلاعات مربوط به فیلد مذکور ثبت نام شما رسیدگی نخواهد شد.با معرفی حسابهای دارای گردش و معدل بالاتر از شانس قبولی بیشتری برخوردار خواهید بود، این است که کارشناس اعتبارسنجی توان اعتباری  در صورت خرید بوسیله چک هدف از پر کردن فیلد شماره حساب حقوق یا پس انداز حساب مذکور را نیز سنجیده تا در صورتیکه حساب جاری شما به تنهایی دارای حد نصاب کافی جهت قبولی مبلغ مورد تقاضای شما نباشد از قدرت حساب پس انداز و یا حقوق شما جهت رسیدن به حدنصاب قبولی استفاده نماید چرا که در بسیاری موارد افراد به جای توقف پول در حساب جاری ، بیشتر در حساب پس انداز گردش ایجاد مینمایند و طبعا علاوه بر دریافت سود معدل بهتری ایجاد میگردد بنابراین با معرفی حسابهای قویتر شانس بیشتری در قبولی ثبت نام خواهید داشت.

تذکر۳: در صورت ارائه کسر از حقوق و پذیرش آن توسط کیا دما، هنگام خرید یکبرگ سفته نیز از شما دریافت میگردد و بدیهی است پس از پایان اقساط سفته به شما عودت داده میشود. در نظر داشته باشید که در حالت خرید با گواهی کسر از حقوق پردازنده اقساط خود شما هستید و قسط از حقوق شما کسر نمیگردد و اخذ گواهی توسط کیا  دما تنها جهت تضمین پرداخت قسط توسط شما میباشد.

آپلود (یا ارسال از طریق واتس اپ) مدارکی مانند فیش حقوقی یا گواهی سپرده بلند مدت در ارتقا سطح اعتباری شما موثر خواهد بود

شماره ارسال مدارک (واتس آپ)۰۹۱۲۵۴۴۴۹۱۳

پرتکرارترین پرسش‌ها

تاییدیه بای چک پس از ثبت درخواست خرید اقساطی، ظرف حداکثر 72 ساعت به شما ارائه خواهد شد.

خیر، هر کسی صرف داشتن مدارک مورد نیاز و شرایط ثبت نام می‌تواند برای خرید اقساطی از طریق بای چک اقدام کند

پس از قبولی و دریافت تاییدیه از بای چک، مسئولیت کلیه‌ی مسائل مربوط به کالا با فروشگاه است.

سود متعلقه به کالاها توسط فروشگاه‌های زیر مجموعه به مشتریان اعلام می‌شود و در تمامی فروشگاه‌ها یک محاسبه‌گر اقساط نیز تعبیه شده که می‌توانید از طریق فروشگاه موردنظر، اقساط خود را محاسبه کنید.

در زمان ثبت نام باید نحوه خرید را “کسر از حقوق”، انتخاب ‌کنید، سپس از محل کار خود نامه‌ای مبنی بر تعهد پرداخت اقساط دریافت کرده و به فروشگاه مد نظر همراه با یک برگ چک یا سفته به مبلغ کل اقساط ارائه دهید.

شما باید اقساط خود را در شماره حساب معرفی شده در برگه تعهد پرداخت اقساط در موعد مقرر واریز کرده و به بای چک اعلام کنید. پس از پایان اقساط، چک یا سفته شما توسط فروشگاه عودت داده می‌شود.

دریافت کسر از حقوق فقط جهت تضمین پرداخت اقساط شماست و اقساط توسط شما پرداخت می‌شود و بای چک اقساط معوقه را “از طریق کسر از حقوق” وصول می‌کند.

برای خرید با سفته شما باید پس از محاسبه کل اقساط شما از طرف فروشگاه زیرمجموعه یک برگ سفته همراه با فرم تعهد پرداخت اقساط در موعد مقرر به فروشگاه مورد نظر، ارائه کنید.

شما متعهد می‌گردید که قسطتان را به حساب معرفی شده در فرم تعهد واریز نمایید و شرکت بای چک را مطلع سازید. پس از پایان اقساط شما می توانید سفته خود را از فروشگاه دریافت نمایید.

شما برای خرید اقساطی باید دارای این شرایط باشید:
1- داشتن قدمت حساب
2- داشتن معدل حساب مقبول و متناسب با خرید شما
3- شغل و سابقه کاری
4- نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی

با ما تماس بگیرید